Магістр ДонНТУ Шелудько Дмитро Іванович - Автобіографія RUS | UKR | ENG | ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ
Магістр ДонНТУ Шелудько Дмитро Іванович

ШЕЛУДЬКО Дмитро Іванович

Факультет: Електротехнічний

Спеціальність: Електромеханічні системи автоматизації і електропривод

Тема магістрової роботи:

Нейросистеми і їх використання для керування електроприводом

Науковий керівник: д.т.н., проф. Толочко О.І.

Адреса електронної пошти: sdi108@ukr.net

Матеріали по темі випускної роботи: Автобіографія | Реферат | Бібліотека | Посилання | Звіт про пошук | Індівідуальне завдання


Про себе

Середній бал за чотири роки навчання в університеті складає 4,89. Вільно володію російською і українською мовами, непогано розумію англійську мову. Вивчаю мову програмування С#. Маю досвід роботи з програмними пакетами: Matlab, MathCad, AutoCAD. Наприкінці квітня 2005 р. посів перше місце у II-му турі Всеукраїнської Олімпіади з електромеханіки, що проходила у м. Кременчук. У лютому 2001 р. посів перше місце у змаганнях з підтягування, присвячених Дню Захисника Батьківщини у м. Харцизьку. Закінчив Харцизьку дитячу музичну школу №1 за фахом баян. З недавнього часу детально вивчаю ведичну літературу і серйозно займаюсь бхакті-йогою - практикою духовного самоусвідомлення.


Коротка біографія:


Дитинство

Народився 20 березня 1984 року у місті Харцизьк.

Батько, Шелудько Іван Олексійович, 1957 року народження, за національністю – росіянин. Закінчив Єнакиєвський гірничий технікум і працював гірничим майстром на шахті "Комуніст". В теперішній час - пенсіонер.

Мати, Шелудько Надія Григорівна, 1958 року народження, за національністю – українка. Закінчила Зугресовський енергетичний технікум. В теперішній час працює на ВАТ "Харцизький трубний завод" машиністом компресорних установок.

Брат, Шелудько Олексій Іванович, 1980 року народження. Закінчив електротехнічний факультет Донецького національного технічного університету. В теперішній час працює на ВАТ "Силур" проектувальником у проектно-конструкторському бюро.

У ранньому дитинстві дуже полюбляв розбирати усе, що можна, і що не можна. Завжди вмів добре сховатися, уникаючи справедливого покарання. З великим захопленням піднімався на дерева, не боячись висоти. Володіючи розвиненою фантазією, займався “конструюванням” з використанням “іструментів”.

У 4 роки батьки віддали мене у дитячий сад “Веселка”. У цій дитячий установі, разом з іншими дітьми, приймав активну участь у святкових заходах. У результаті такої діяльності, придбав безліч нових здібностей.

У 1990 році був переведений у дитячий сад “Горобинушка”, де проходив навчання і закінчив перший клас. Навчання почав з шести років. Добре засвоював математику, але досить важко вивчався правопис і граматика. Перший клас закінчив з відзнакою.

Школа

1 вересня 1991 року пішов у 2-ий клас неповної загальноосвітньої школи № 4 міста Харцизька, у якій провчився вісім років. Протягом усьго навчання в школі був твердим відмінником, особливо встигаючи по математиці. Невеликі проблеми були лише з російською та українською мовою. Поведінка в мене майже завжди була зразкова. Ніколи не відмовлявся від участі у творчій діяльності нашого класу. Читанню книжок приділяв не дуже багато часу, але домашні завдання робив регулярно і якісно. Мені подобалися уроки фізкультури, а особливо, коли була можливість пограти у баскетбол. Мене завжди приваблювала саме ця спортивна гра.

До п'ятого класу всі уроки проводив один вчитель. Коли кожний предмет почав читати окремий вчитель, навчатися стало трохи складніше. У старших класах, разом з іншими учнями, відвідував додаткові заняття для підготовки до екзаменів у 9-му класі. Брав участь в олімпіадах по математиці. Хотілося б відзначити мого класного керівника Сагайдак Л.В. та інших вчителів, які старанно, з великим терпінням, пояснювали шкільний матеріал і давали необхідні життєві поради.

У 1999 році, з відзнакою, закінчив 9-й клас і отримав свідоцтво про закінчення неповної загальноосвітньої школи № 4. У цьому ж році, вирішивши отримати повну середню освіту, вступив до загальноосвітньої школи № 5 міста Харцизька. Під час навчання у цій школі приділяв особливу увагу підвищенню майстерності гри у баскетбол, приймаючи участь у змаганнях і досягши певного успіху у цій спортивній грі. Серед навчальних дисциплін, з найбільшим інтересом вивчав алгебру та фізику. Займався серйозним вивченням англійської мови. Будучи учнем 11-го класу, наприкінці навчального року записався на підготовчі курси для вступу до Донецького національного технічного університету. Закінчивши з відзнакою школу №5, отримав атестат про середню освіту.

Університет

У 2001 році, після складання шкільних іспитів і вдало проведеної співбесіди у Донецькому національному технічному університеті, став студентом електротехнічного факультету за фахом "Електромеханічні системи автоматизації і електропривід". Вступити до електротехнічного факультету ДонНТУ вирішив за порадою брата, який у той час навчався за фахом "Електропостачання промислових підприємств і міст".

Навчатися на першому курсі було досить складно. Вільного часу практично не залишалося. Домашні завдання, що задавалися регулярно, аудиторні опитування, лабораторні роботи змушували часто заглядати до конспекту лекцій. Але, усе ж, процес навчання в університеті для мене був дуже цікавий. За дисципліною "Фізвиховання" мною була обрана секція "баскетбол". Середній бал за підсумками складання першої сесії - 4.00.

У процесі навчання на першому курсі, дізнався про існування Німецького Технічного Факультету, вступити до якого було досить перспективно. Після закінчення першого курсу, набравши досить для вступу до німецького факультету балів, відмовився залишати спеціальність "ЕАПУ", за якою вже провчився один рік. Невдало склавши вступні іспити, не зумів вступити до військової кафедри.

Надалі моя середня успішність за навчанням піднялася до 5.00 балів і складати іспити на відмінно не складало проблем. Під час навчання брав участь у різноманітних конференціях (у т.ч. по філософії), написав декілька наукових статей, які були опубліковані.

Наприкінці квітня 2005 року посів перше місце у II-му турі Всеукраїнської Олімпіади з електромеханіки, що проходила у м. Кременчук. Хотілося б подякувати старшому викладачу кафедри ЕАПУ Белькову В.А., який зміг належним чином підготувати мене до цієї олімпіади.

На даний момент навчаюсь у магістратурі ДонНТУ і під керівництвом наукового керівника – Толочко Ольги Іванівни пишу магістрову роботу за темою "Нейросистеми і їх використання для керування електроприводом". Вибір саме такої теми обумовлений тим, що в останні роки методи штучного интелекту знаходять все більше застосування у галузі електроприводів, тому що їх використання дозволяє значно підвищити продуктивність і ефективність роботи виробничих механізмів.

Після захисту магістрової роботи планую улаштуватися на роботу за фахом, щоб застосувати отримані за роки навчання в університеті теоретичні знання на практиці. Також, планую продовжувати духовно удосконалюватися, займаючись бхакті-йогою і вивчаючи ведичні священні писання.


ДонНТУ > Портал магістрів ДонНТУ > Автобіографія | Реферат | Бібліотека | Посилання | Звіт про пошук | Індівідуальне завдання